Mirjana asked 3 године ago
Dobardan.U proslu nedelju sam se posekla na mesoreznicu isla sam na usivanje kaziprsta na desnoj ruci i dalje idem na previjanja.pame zanima posle skidanja konaca sta i kako.

1 Answers
Dr Biljana Petrovic answered 3 године ago

Postovana
Ako je rana zarasla posle 7 do 8 dana bi trebalo skinuti konce .
Pozdrav