Ana Dukic asked 7 месеци ago
Postovani, nakon duze terapije za hasimoto (letrox 50), osecala sam se sasvim dobro i bez ikakvih tegoba. Otisla sam na redovnu kontrolu i ispostvilo se da mi je tsh 9. (Ostali hirmoni u granicama) Dr je odmah povecala dozu letroxa na 75,ali nakon mesec dana uzimanja ove doze ja se osecam usporeno, naduto, umorno, i imam aritmije. (Inace imam 1.stepen srcane unsuficijencije i blago povisen pritisak) Otisla sam i kod izabranog lekara i endokrinologa i obe dr su rekle da je nemoguce da imam bilo kakve smetnje od letroxa. Samoinicijaticno sam vratila dozu na 50 na par dana, i odmah se, nakon tih par dana, osecala bolje. Nakon toga sam mislila da je mozda nesto deugo bilo uzrok i slusajuci lekare ponovo pocela da pijem 75. Medjutim., nakon 2 nedelje simptomi su opet postepeno  poceli,umor,preterana nadutost, aritmije (iako redivno uzimam i  concor cor 1,25). Sta biste mi vi savetovali da uradim? Hvala, Pozdrav!

1 Answers
Dr Biljana PetrovicDr Biljana Petrovic answered 7 месеци ago
Postovana  Letrox od 50 je dovoljan ,potreban je i kardioloski pregled sa holter ekg- om ,uz srca . Pozdrav