Poštovani,
zamolila bih Vas za tumačenje analize hormona. Radila sam analize 3 dana ciklusa i imam 33 godine, u planu je trudnoća, ne koristim antibebi pilule.
Hvala mnogo.
zamolila bih Vas za tumačenje analize hormona. Radila sam analize 3 dana ciklusa i imam 33 godine, u planu je trudnoća, ne koristim antibebi pilule.
Hvala mnogo.
Attachments