Jovana asked 3 године ago
Dobar dan. Imam urtikariju, najverovatnije kao reakciju na lek aetoxysklerol 2% (tako je utvrdio doktor, jer sam taj dan kad sam primila lek počela da primećujem promene na koži), pa me zanima šta sve smem da jedem? Imam 43 god. Hvala.

1 Answers
Dr Biljana Petrovic answered 3 године ago
Postovana 
Pretpostavljam daste dibili antihistaminik eventualno i kortikosteroide kao lekove .
Ako niste alergicni na pojedinu hranu mozete jesti sve .
Pozdrav