Pitanja i odgovoriCategory: PedijatrijaDobro jutro,moje pitanje je sta da radim ako mi bebi od godinu i 2 mesece na brisu nosa i grla pokazuje da su ezofili 10%.Sta da radimo i sta treba doktorki da trazim da radimo dalje.
Jelena asked 3 године ago