Postovanje,u poslednje vreme mi se menja raspolozenje na negativno,znojim se,nerviram se,sve i svi mi smetaju,proverio sam secer u krvi dok sam bio nervozan,bio je 6,7.. danas kad sam kuci,slobodan dan,pojeo sam tablu eurokrema i proverio sam ponovo,pokazivalo je 2,5..da li meni kao mom ocu sto je slucaj,”fali”secera u krvi a poveca se kad ne uzmem nista dva,tri dana slatko?zahvaljujem na strpljenju..